loading

گروه تجاری سامسونگ
گروه تجاری سامسونگ

گروه تجاری سامسونگ در سال  1938 در شهر دنگو توسط لی بیونگ چونگ تنها با 40 کارگر و کارمند تاسیس شد.

  • علت نامگداری

شرکت سامسونگ در زبان کره ای به معنی سه‌ستاره ( عدد سه در این نام، توان و بزرگی، و منظور از ستاره، جاودانگی) است.

اولین فعالیت های این شرکت در زمینه صادرات بود. در آن زمان این شرکت برای تعداد کمی از مردم شناخته شده بود. امروزه بدون شک تعداد انگشت شماری از مردم هستند که با این شرکت و فعالیت آن آشنایی نداشته باشند.

این شرکت در اواخر دهه 1960 پا به عرصه الکترونیک نهاد . پس از مرگ بنیان گدار سامسونگ “لی” در سال 1987 ، سامسونگ به پنج گروه تجاری تقسیم شد.

از سال 1990 ، سامسونگ به طور فزاینده ای فعالیتها و لوازم الکترونیکی خود را جهانی کرده است. به ویژه تلفن های همراه آن به مهمترین منبع درآمد آن تبدیل شده اند.

فعالیت این شرکت در سال 2000 بیش از پیش جهانی شد و  در این دهه رکورد  فروش بیش از 100 میلیون تلویزیون رنگی را ثبت کرد. از سال 2020 ، سامسونگ هشتمین ارزش جهانی برند را دارد و در حال حاضر توانسته است لقب غول تکنولوژی را به خود اختصاص دهد.

همچنین ما مفتخر هستیم که توانسته ایم یکی از بهترین نمایندگان خدمات صوتی تصویری این شرکت در کشورمان باشیم.

سامسونگ بیشتر به دلیل تولید تلفن همراه، تلویزیون و لوازم خانگی شناخته شده است. بد نیست بدانیددر حال حاضر سامسونگ یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های الکترونیکی در جهان است. سامسونگ در تولید انواع گسترده ای از لوازم الکترونیکی مصرفی و صنعتی تخصص دارد.

تلویزیون

سامسونگ فعالیت خود را در زمینه تولید تلویزیون های سیاه و سفید در سال 2005 و اکنون پس از چندین سال تلاش در لیست برترین سازنده های تلویزیون های LED ،QLED و منحنی قرار دارد. این شرکت هر ساله با تولید دستگاه های جدید و متنوع رتبه اول را در سطح جهانی به خود اختصاص داده است.

تاریخچه سامسونگ

تاریخچه سامسونگسامسونگشرکت سامسونگفعالیت های سامسونگکمپانی سامسونگمالک سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      تماس با نمایندگی