loading

تعمیر مین برد

تعمیر مین برد تلویزیون در محل می تواند بهترین سرویس انتخابی برای کاربرانی باشد که به هر دلیل مین برد تلویزیون آنها دچار اختلال و خرابی گشته است. به همین دلیل امکان جابجایی و تحویل آن به تعمیرگاه را ندارند. تبدیل این گزینه به بهترین انتخاب برای این دسته از کاربران، به این دلیل که در این سرویس، نیازی به حمل و جابجایی دستگاه نیست و تعمیرکاران متخصص تلویزیون، خود، در محلِ مورد نظرِ مشتری حضور می یابند.

در این سرویس، نیازی به جابجایی و حمل دستگاه به محل تعمیرگاه نمی باشد. تمامی عملیات مورد نیاز جهت بهسازی و تعمیر دستگاه معیوب، در محل مشتری انجام می پذیرد. متقاضیان این سرویس می توانند درخواست خویش مبنی بر نیاز به استفاده از سرویس تعمیر مین برد تلویزیون در محل را از طریق یکی از راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت ثبت نمایید. کارشناسان این بخش بلافاصله پس از تماس شما به محل اعزام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را آغاز می‌کنند.

تعمیر مین برد تلویزیون

اصلی ترین قسمت تلویزیون است و دارنده ی اطلاعات و دستور دهنده اصلی به قسمت های مختلف تلویزیون است. پردازشگر، رم و ورودی / خروجی های مختلف اعم از ورودی صدا، تصویر، usb و HDMI بر روی مین برد قرار گرفته اند.

  • روشن و خاموش شدن تلویزیون
  • قطع شدن تصویر نمایشگر تلویزیون
  • قطع شدن بک لایت تلویزیون و…

از مشکلات رایج خرابی مین برد است.

تعمیر مین برد تلویزیون

      تماس با نمایندگی